Zavolajte nám +421 903 741 752

Blog

Články

Konopná konferencia Konopný dvor – Hemp Cluster

Zverejnené: 03.04.2017 | V kategóriách: Družstvo

Článok zhŕňa dojmy z návštevy konopnej konferencie konanej 17.03.2017 v Nitre. Na konferencií odzneli informácie o problematike pestovania, spracovania konopy. Možností využitia konopy ako obživy, o jej liečivých účinkoch, o možnostiach jej využitia v sta


3 kroky ako premiestniť svoju webstránku na nový webhosting ak nie ste vlastníkom svojej domény.

Zverejnené: 11.08.2016 | V kategóriách: Podnikanie, Online marketing

Zmena webhostingu je jednoduchá! Alebo aj nie. V článku sa dozviete čo robiť ak chcete zmeniť webhosting vašej webovej stránky ale zistíte, že nie ste vlastníkom vlastnej domény. Krok po kroku zistíte aké a kam treba poslať dokumenty a s kým budete musieť


Družstvo vs. klasická firma

Zverejnené: 29.07.2016 | V kategóriách: Podnikanie, Družstvo

V dnešnom článku sa pozrieme na porovnanie toho na akých princípoch funguje družstevná firma a aké sú hlavné rozdiely voči klasickej firme. Taktiež si uvedieme 11 dôvodov prečo podnikať ako družstvo.


6 poznatkov z organizácie workshopu

Zverejnené: 22.06.2016 | V kategóriách: Podnikanie

Čo sme si zobrali z organizácie nášho prvého workshopu? Niekoľko poznatkov čo v ďalšom workshope vylepšiť a z čím si hlavu nelámať.


Kde byť online, keď podnikáte?

Zverejnené: 08.06.2016 | V kategóriách: Online marketing

Denne sa na internet pripájajú milióny Slovákov, ktorí sú tam buď kvôli práci, hľadaniu informácií, komunikácií či zábave. Ako ich teda stretnúť aj virtuálne a ako s nimi komunikovať?


História družstevníctva

Zverejnené: 09.05.2016 | V kategóriách: Družstvo

Prvé družstvo bolo založené v roku 1844 vo Veľkej Británií “Rochdale Society of Equitable Pionners“ 3, teda Rochdalské družstvo poctivých priekupníkov, ktoré je možné označiť za vôbec prvé na svete. Družstvo bolo založené na dvoch základných princípoch.


Družstevníctvo. Odpoveď na potrebu skutočných hodnôt v podnikaní

Zverejnené: 07.04.2016 | V kategóriách: Družstvo

Družstevníctvo ako spolupráca s priestorom na sebarealizáciu podnikavých členov. Družstevníctvo so svojej podstaty rieši niekoľko problematických otázok vyskytujúcich sa v klasických firmách. V tomto článku si načrtneme niektoré z nich.


Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies.

Rozumiem