Zavolajte nám +421 903 741 752

Naše hodnoty

Spolupráca, rovnosť, zodpovednosť, sloboda, ohľaduplnosť k ostatným a prostrediu sú hodnoty, na ktorých staviame našu budúcnosť.

zemeguľa s ľudskými tvárami

Dnešná doba si vyžaduje nové prístupy k životu, spoločnosti, prírode a samozrejme k podnikaniu. Svet okolo nás sa neustále mení a pretvára. Preto ani my už nemôžeme trvať na prístupoch, ktoré sú založené na konkurencií a bezhlavom naháňaní sa za ziskom.

Preto sme si vzali to najlepšie z minulosti a pridávame tam čosi z nás. Veríme, že práve návrat k hodnotám družstevníctva v jeho tradičnom ponímaní je dnes odpoveďou na prehlbujúci sa úpadok spoločnosti.  

Okrem morálnych zásad nemôžeme ignorovať zásady, ktoré úzko súvisia s podnikaním. Preto si môžete byť istí, že každá činnosť do ktorej sa spoločne pustíme bude napĺňať taktiež kritéria z pohľadu bezpečnosti, stability, sociálneho rozmeru a zisku.

Bezpečnosť

Sme si vedomí rizika pri podnikaní. Preto robíme všetko potrebné aby sme zabránili možným stratám a ochránili náš spoločný majetok. 

Stabilita

Oblasti, v ktorých podnikáme si vyberáme a kombinuje tak, aby prinášali stabilitu, bez ohľadu na to čo sa deje v globálnej ekonomike. 

Sociálny rozmer 

Robíme činnosti, ktoré sú prínosné pre sociálnu, ekonomickú stabilitu a zdravie všetkých našich členov, používame logické a ekologické postupy a materiály. 

Zisk 

Finančný prínos, nie je pre nás najdôležitejším aspektom podnikania, avšak všetky naše aktivit robíme tak aby boli zaujímavé aj z pohľadu zisku. 

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies.

Rozumiem