Zavolajte nám +421 903 741 752

O nás

Financie, stavby, rozvoj spolupráce

Michal je tvorcom myšlienky vzniku Živa podnikateľského družstva. Rád hľadá nové a netradičné riešenia a neustále prichádza s novými nápadmi. V družstve vykonáva funkciu predsedu. Okrem celkového riadenia družstva má na starosti najmä financie, stavebníctvo a rozvoj spolupráce.

Financie, rozvoj spolupráce

Richard je najskúsenejší člen nášho tímu. Má mnoho ročné skúsenosti s oblasťou finančného poradenstva a investovania. Je to expert na priamy predaj. Prináša potrebný racionálny pohľad na podnikanie a preto sa v rámci družstva zameriava najmä na financie a rozvoj členskej základne.

Staň sa našim partnerom

Budujeme komunitu šikovných a pracovitých ľudí. Ak máš nápad na vlastné podnikanie a hľadáš preň podporu alebo sa ti páčí náš prístup k podnikaniu a chceš sa pridať k nám, stačí ak nás kontaktuješ a radi sa s tebou stretneme a predebatujeme možnosti spolupráce. 

Podnikové financie, doprava

Andrej je cieľavedomý podnikateľ, ktorý popri riadení dopravnej spoločnosti vykonáva funkciu podpredsedu nášho družstva. Nikdy sa neuspokojí s druhým miestom, je perfekcionista, ktorý berie iba víťazstvá. Veľmi dobre si rozumie s číslami a dokáže si udržať v každej situácií prehľad, preto má na starosti finančné riadenie nášho družstva. 

Online marketing, výškové práce

Jakub je náš odborník na online marketing. Jeho výraznou črtou je to, že ak niečo nevie je schopný sa to rýchlo naučiť. Rád prináša nové postupy a riešenia problémov. Pri svojej práci šikovne využíva svoje skúseností s osobným predajom a skúsenosti nadobudnuté cestovaním po celom svete.

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies.

Rozumiem