Zavolajte nám +421 903 741 752

Ionizátor/Ozonátor

Takmer každý deň sa pohybujeme v prostredí, ktoré stratilo svoju ionovú rovnováhu. Využívame množstvo zariadení ako napr. rôzne vysielače, tv, pc, žiarivky, a mnohé iné. Bývame v oblastiach zamorených smogom z priemyslu či dopravy. Priamo v našich príbytkoch nachádza množstvo umelých materiálov. Toto všetko ma negatívny vplyv na naše zdravie. 

Pomocou Ionizátora vzduchu vieme do prostredia prinavrátiť chýbajúce negatívne ióny. Eliminujeme tak vplyv vyššie uvedených faktorov. U vás doma môžete mať vzduch "plný energie", ktorú cítite na prechádze v lese, pri vodopádoch alebo aj v mestách po búrkach. Na trhu sa nachádza množstvo zariadení avšak my sme sa vybrali vlastnou cestou

 

 

Jedinečnosť nášho Ionizátora spočíva v unikátnom systéme elektród generujúcich elektrónovú plazmu

Tento unikátny systém elektród nám umožňuje: 

  • čistiť a dezinfikovať vzduch
  • bezhlučnú prevádzku
  • vytvárať rôzne varianty zariadenia (osobný/prenosný, megaiónizátory pre mestá, do automobilov, do klimatizačných jednotiek atď.)
  • vďaka dodávaniu záporných iónov prospešne vplývať na dýchacie cesty, regeneráciu organizmu, sústredenie, celkovú vitalitu

Technické parametre:

  • Produkuje 99,997% záporných ionov, čo predstavuje bezkonkurenčnú hodnotu
  • Vzdušný výkon 5 – 150 m3
  • Viac ako 700 000 jednotiek záp. iónov na 1l vzduchu
  • Spotreba el. energie menej ako LED lampička
  • HEPA filtre, filtre s aktívnym uhlím, UV sterilizátor, zvlhčovač vzduchu
  • Možnosť využívať koloid striebra pre znásobenie sterilizačného účinku
Lorem Ipsum dolor sit amet. Iuraveras magnifice ex auxilium super color est cum. Ripae simul navigat est amet constanter approximavit te. Iuraveras magnifice ex auxilium super color est cum. Ripae simul navigat est amet constanter approximavit te.

Naše ionizačné zariadenie nájde široké uplatnenie. Je možné vytvoriť klasickú "stolovú" verziu, ktorú je vhodné umiestniť do miestnosti kde sa zdržujú ľudia. Taktiež je možné zariadenie použiť na zabudovanie do už existujúcej alebo novej klimatizačnej jednotky a byť tak súčasťou vzduchotechniky budovy.

Nie je problém prispôsobiť ionizátor na použitie v dopravných prostriedkoch ako sú autá, autobusy, kamióny, vlaky či lietadlá, čo bude mať prínos nielen k pohodliu pasažierov ale aj k aktívnej bezpečnosti. 

Eventuálne je možné vyvinúť verziu čistiacu ovzdušie v samotnách mestách (je potrebné preskúmať dopad takéhoto veľkého zariadenia na jednotlivé prvky ŽP). Veľmi jednoduchou úpravou je možné premeniť ionizátor na ozonátor. Takéto ozón produkujúce zariadenie má uplatnenie v dezinfekcií zdravotníckych priestorov, vybavenia či klimatizačných zariadení. 

Taktiež skúmame možnosť ako využiť ionizovaný vzduch na výrobu média na plnenie vzducholodí. Toto médium by eliminovalo možnosť výbuchu.  

Na dokončenie vývoja iónizátora/ozonátora potrebujeme 10 000€  a približne 3 - 6 mesiacov času. Momentálne hľadáme finančných partnerov, ktorí získajú podiel na dosiahnutom zisku z predaja našich zariadení alebo by inak mohli prispieť k ich komerčnému uplatneniu. 

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies.

Rozumiem