Zavolajte nám +421 903 741 752

Výskumno-vývojové centrum

Súkromné V&V centrum

Vytvorením V&V centra chceme ukázať, že aj na Slovensku je možné robiť inovácie na svetovej úrovni. Cieľom centra je prinášanie inovácií postavených na veľmi málo známych princípoch fungovania fyziky a mechaniky. Inovácie centra sú zamerané na produkty využívané bežnou verejnosťou ale aj úzko špecializovaným okruhom profesionálov. 

Činnosť centra sa zameriava na praktický vývoj zariadení ale aj na skúmanie teoretických ideí, ktorých potvrdenie by znamenalo absolútnu zmenu spôsobu fungovania mnohých oblastí života spoločnosti.

Všetky výsledky činnosti V&V centra budú napĺňať tie najvyššie požiadavky na energetickú efektivitu, ekológiu, trvácnosť a sociálny prínos.  

Energetika

Transport

  • Hybridné lietadlo
  • Bezpečné médium pre vzducholode a balóny
  • Dron na prúdový pohon

Alt. pohony

  • E/F Konvertor – konvertor elektrickej energie na vektorovú silu
  • Iónový (neindukčný) rotačný motor
  • Ionový prúdový motor 
  • Magnetický motor

V rámci nášho snaženia o čo najrýchlejšie ukončenie niektorých už začatých projektov, Vám ponúkame možnosť stať sa finančným partnerom nášho V&V centra. Môžete tak nielen prispieť k pozitívnym zmenám ale aj na tom finančne profitovať! Pre bližšie informácie kliknite na tlačidlá umiestnené nižšie a navštívte stránky venované jednotlivým projektom alebo nás priamo kontaktujte

Výhody spolupráce s V&V

Nízke náklady

Realizovať výskum alebo vývoj nemusí predstavovať investíciu obrovských súm peňazí. Našou výhodou je efektívne narábanie s časom a prostriedkami. Skutočné inovácie sa dajú priniesť aj za zlomok toho čo stojí výskum a vývoj vo veľkých výskumných organizáciách. 

 

Inovačný potenciál

Členovia nášho V&V tímu disponujú hlbokým znalosťami z oborov fyziky, materiálového inžinierstva, kvantovej mechaniky, elektrotechniky a informačných technológií. Personálne zloženie prináša neustály tok nových nápadov, rozvoja vedomostí a schopností členov tímu. 

Potencionálny zisk

Každý jeden rozvíjaný nápad má v prípade úspešného ukončenia vývojovej fázy obrovský finančný potenciál. Vieme, že kvalitný vývoj nestačí a robíme všetko preto aby sme úspešne zrealizovali aj komerčnú fázu nápadu a dosiahli zaujímavý zisk nielen pre seba ale aj pre partnerov. 

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies.

Rozumiem