Zavolajte nám +421 903 741 752

Sociálne siete

Ako komunikujete na sociálnych sieťach?

Nezanedbávajte komunikáciu na sociálnych sieťach, môže sa Vám to vypomstiť. Správna stratégia vám môže priniesť úspech pri budovaní značky, zvyšovaní návštevnosti vašej stránky alebo vo zvýšení predaja vašich produktov a služieb. 

Pomocou sociálnych sietí bude Vaša značka neustále v kontakte nielen s vašimi fanúšikmi. Sociálne siete sú veľmi efektívny nástroj na získanie pozornosti potencionálnych zákazníkov. 

Analýza stavu

Ako pôsobíte na sociálnych sieťach v súčasnosti? Kto je vaša konkurencia a ako to robí ona? Aký spôsob komunikácie je pre vás vhodný? Naša analýza vám dá odpoveď na všetky tieto otázky. 

Komunikačná stratégia

Na základe oboznámenia sa s terajším stavom a vašich potrieb vytvoríme stratégiu komunikácie, ktorá obsahuje celkové smerovanie komunikácie, okruhy a nápady týkajúce sa publikovaného obsahu. 

Správa komunikácie

Aktívna komunikácia s fanúšikmi je základom úspechu na sociálnych sieťach. Preto pravidelne vyhodnocujeme jej kvalitu a a navrhujeme opatrenia na zvýšenie jej marketingovej hodnoty.

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies.

Rozumiem