Zavolajte nám +421 903 741 752

Príspevok na rekonštrukciu z UPSVR

Získajte finančnú pomoc na potrebnú úpravu bytu, domu alebo garáže. V prípade, že ste občan so zdravotným postihnutím a terajší stav vášho bývania Vám neumožňuje jeho spokojné užívanie. Je možné požiadať Úrad práce sociálnych vecí a rodiny a poskytnutie príspevku na stavebné úpravy. 

Realizovali sme už niekoľko rekonštrukcií bytových jadier, kde si naši zákazníci dokázali vybaviť tento príspevok a ušetrili tak nemalú časť z celkových nákladov. 

V prípade, ak by ste mali záujem o tento príspevok, je potrebné najskôr navštíviť webovú stránku úradu práce, zájsť osobne na úrad a zistiť či naozaj spĺňate všetky podmienky úradu. Následne nás kontaktujte so žiadosťou o zhotovenie cenovej ponuky. My Vám zhotovíme našu cenovú ponuku + položkový rozpočet podľa pravidiel vyžadovaných UPSVaR. V prípade, že všetko bude v poriadku a dostanete túto dotáciu. Vaše celkové náklady na rekonštrukciu budú tvoriť len rozdiel medzi našou cenovou ponukou a odsúhlaseným príspevkom z úradu práce

 

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies.

Rozumiem