Zavolajte nám +421 903 741 752

Rekonštrukcie bytového jadra

Rekonštrukcia kúpeľne a kuchyne

Jednou z najviac vykonávaných prác našim družstvom, sú rekonštrukcie bytových jadier resp. kúpeľní a kuchýň. Rekonštrukcie vykonávame v panelových bytovkách, tehlových obytných budovách, v rodinných domoch ale taktiež sme realizovali rekonštrukcie hygienických zariadení v kultúrnom zariadení a pod. 

Sme schopní zrealizovať aj najnáročnejšie prestavby bytových jadier, kde napr. v panelových bytoch sme presúvali kúpeľňu do priestorov komory, kuchyňu do priestoru obývacej izby a pod. Po obhliadke priestorov, radi poradíme aké úpravy sú ešte realizovateľné a ktoré už prekračujú možnosti vašej nehnuteľnosti. 

 

Poradenstvo a podpora

Rekonštrukcia bytového jadra zvyčajne predstavuje obnovu alebo kompletnú výmenu obvodových stien jadra, kompletnú výmenu vodo a elektroinštalácií, nové obklady, dlažby, podlahy, sanitu a mnoho ďalších vecií. Je jasné, že ako laik v daných oblastiach sa nemôžete rozhodovať úplne samostatne. Ak si vyberiete realizáciu našou spoločnosťou, poskytneme Vám kompletné poradenstvo. Zodpovieme vám na všetky otázky ešte pred začiatkom rekonštrukcie. Taktiež pomôžeme radami pri výbere materiálov, zariaďovacích predmetov a pod. 

Pri prerábaní bytového jadra odporúčame naraz vykonať taktiež obnovu naväzujúcich priestorov ako je zvyčajne chodba a kuchyňa. Z časového aj finančného hľadiska pri rekonštrukcií kúpeľne je výhodné, zrovnať podklad pre nové podlahy alebo dlažby v týchto priestoroch a ich položenie. Ak to rozpočet dovolí odporúčame v týchto priestoroch spraviť aj nové omietky a samozrejme vymaľovať. Dojem z takto prevedenej rekonštrukcie bytového jadra sa ešte umocní. 

Doba rekonštrukcie bytového jadra

Kompletná rekonštrukcia bytového jadra v panelovom byte trvá zvyčajne do 10-12 pracovných dní. V prípade, že sa rozhodnete aj pre rekonštrukciu chodby a celej kuchyne predĺži sa táto doba na zhruba 12-15 prac dní. V prípade rekonštrukcie v tehlovom obytnom dome je veľmi ťažké určiť štandardný čas trvania prerábky. Variabilita týchto kúpeľní je veľmi veľká a časový odhad je možné dať až po obhliadke danej kúpeľne, jej terajšieho stavu a vašich predstáv.

 

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies.

Rozumiem