Zavolajte nám +421 903 741 752

Výškové práce

Prinášame profesionálne riešenia pre práce vo výškach.

Disponujeme tímom odborníkov na činnosti, pri ktorých je potrebné použiť horolezeckú alebo lanovú techniku. Máme 8 ročné skúsenosti, vyškolený tím. Hlavným cieľom našej práce je vidieť na konci kvalitne odvedenú prácu a spokojného zákazníka. Ak hľadáte profesionálne riešenie pre výškové práce, radi pre vás vypracujeme cenovú ponuku šitú na mieru. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Záruka na odvedenú prácu

Minimálne 2 ročná záruka na montážne a natieračské práce je samozrejmosťou. Podľa rozsahu služieb, ktoré pre vás vykonáme je možné poskytnúť rozšírenú záruku na montážne alebo natieračské výškové práce.

Férové jednanie

Pred realizáciou zákazky budete informovaný o pracovnom postupe a samozrejme o výslednej cene za všetky dodané služby. Zodpovedáme vám akékoľvek otázky alebo pripomienky

Bezpečnosť práce

Bezpečnosť pri práci je pre nás prioritou. Nenechávame nič na náhodu a preto je náš tím profesionálov pravidelne školený a všetky činnosti sú realizované podľa príslušných vyhlášok a predpisov BOZP.

Poistenie škody

Disponujeme poistením zodpovednosti za prípadné škody vzniknuté pri realizácií prác. Vďaka tomuto poisteniu sme schopní kryť škody až do sumy 32 000 €.

Máte otázky k výškovým prácam? Napíšte nám!

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies.

Rozumiem