Zavolajte nám +421 903 741 752

Umývanie okien na výškových budovách

Vlastníte alebo ste správcom budovy s veľkými sklenenými plochami?

Máme pre Vás komfortné riešenie ako udržať presklenia na Vašich budovách čisté . Nezáleží na tom či sa jedná o viac podlažnú budovu, presklený výklad alebo inú rozsiahlu presklenú plochu. Poradíme si so všetkým, bez ohľadu na to či sa jedná o presklené administratívne budovy, budovy s neotvárateľnými alebo len čiastočne otvárateľnými oknami, či o presklené schodiskové šachty bytových domov. 

Výškové čistiace práce vykonávame hlavne horolezeckou a lanovou technikou, v niektorých prípadoch pomocou vysokozdvižných plošín. Tam kde to situácia umožňuje používame hliníkové rebríky alebo teleskopické tyče. Výsledkom našej práce sú vždy čisté plochy bez šmúh, prachu, kvapôčok vody alebo iných nečistôt. Aby sme dokázali takýto výsledok zaručiť využívame len profesionálne čistiace vybavenie a prostriedky

Techniky využívané pri umývaní presklených plôch

Teleskopické nástroje

Umývanie výkladov a prízemných presklených plôch sa vykonáva pomocou výsuvných teleskopických tyčí. Teleskopické tyče umožňujú umytie až do výšky 8 metrov. Ak je k umývanej ploche problematický prístup, využívame taktiež hliníkové rebríky. 

Pracovné plošiny

Ak nie je možné použiť lanové techniky, používame na výškové čistiace práce pohyblivé pracovné plošiny. Pomocou nožnicových, teleskopických alebo kĺbových plošín je možné umývať presklené plochy až do maximálnej výšky 25 až 30 metrov.

Lanové techniky

Hlavným spôsobom umývania presklených plôch je horolezecká a lanová technika. Tente postup je najefektívnejším z pohľadu času aj vynaložených finančných nákladov. S pomocou týchto techník sme schopní umyť presklené plochy na najvyšších budovách v Slovenskej republike. 

Na cenovú kalkuláciu vplýva:

  • veľkosť presklenej plochy
  • výška budovy
  • náročnosť prístupu k umývanej ploche
  • znečistenie sklenej plochy
  • riziká ovplyvňujúce bezpečnosť
  • periodicita spolupráce

Vyžiadať nezáväznú cenovú ponuku

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies.

Rozumiem