Zavolajte nám +421 903 741 752

Investičné príležitosti

Hľadáte zaujímavé príležitosti ako zhodnotiť svoje voľné financie?

spokojný podnikateľ

Spolupracujeme s viacerými profesionálnymi partnermi z oboru správy financií. S ich pomocou je možné dosiahnúť zaujímavé mesačné zhodnotenie Vašich prostriedkov od 1 a viac % mesačne.

Ide najmä o rizikové špekulatívne, krátko až strednodobé obchodovanie hlavne menových párov na forexe, akciových indexov, komodít a pod. 

Pri každej z týchto investícií sa využívajú služby renomovaných zahraničných brokerských spoločností, kde sa otvárajú obchodné účty na Vaše meno

Následne existuje niekoľko možností akým spôsobom spravovať Vaše prostriedky. 

Taktiež spolupracujeme s odborníkmi na investovanie do nehnuteľností či kúpy pozemkov alebo lesov

Pri každej takejto investícií podstupujete vyššie riziko, preto si našich partnerov dôkladne vyberáme. Spolupracujeme iba s partnermi s ktorými máme dlhodobo dobré skúsenosti

Prinášame Vám jedinečnú možnosť stať sa spolupodielníkom v našom Výskumno-vývojovom centre. Môžete si vybrať konkrétny projekt, ktorý Vás najviac oslovil a spolu s nami prispieť k jeho realizácií až do formy finálneho produktu. Následne získate podiely na zisku z predaja:

  • nápadu
  • patentu
  • finálneho výrobku
  • vo vlastnej réžií vyrábaného produktu

 

Pre viac informácií navštívte sekcie:

 

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies.

Rozumiem