Zavolajte nám +421 903 741 752

Družstvo

Konopná konferencia Konopný dvor – Hemp Cluster

Zverejnené: 03.04.2017 | V kategóriách: Družstvo

Článok zhŕňa dojmy z návštevy konopnej konferencie konanej 17.03.2017 v Nitre. Na konferencií odzneli informácie o problematike pestovania, spracovania konopy. Možností využitia konopy ako obživy, o jej liečivých účinkoch, o možnostiach jej využitia v sta


Družstvo vs. klasická firma

Zverejnené: 29.07.2016 | V kategóriách: Podnikanie, Družstvo

V dnešnom článku sa pozrieme na porovnanie toho na akých princípoch funguje družstevná firma a aké sú hlavné rozdiely voči klasickej firme. Taktiež si uvedieme 11 dôvodov prečo podnikať ako družstvo.


História družstevníctva

Zverejnené: 09.05.2016 | V kategóriách: Družstvo

Prvé družstvo bolo založené v roku 1844 vo Veľkej Británií “Rochdale Society of Equitable Pionners“ 3, teda Rochdalské družstvo poctivých priekupníkov, ktoré je možné označiť za vôbec prvé na svete. Družstvo bolo založené na dvoch základných princípoch.


Družstevníctvo. Odpoveď na potrebu skutočných hodnôt v podnikaní

Zverejnené: 07.04.2016 | V kategóriách: Družstvo

Družstevníctvo ako spolupráca s priestorom na sebarealizáciu podnikavých členov. Družstevníctvo so svojej podstaty rieši niekoľko problematických otázok vyskytujúcich sa v klasických firmách. V tomto článku si načrtneme niektoré z nich.


Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies.

Rozumiem